Futbol Formaları Futbol Şortları Futbol Tozlukları Kaleci Formaları

ICEBERG FUTBOL FORMA RENK SEÇENEKLERİ

Iceberg Forma Hikayesi

Iceberg forma tasarımı, 2014-Arjantin milli takımı formasından esinlenilerek oluşturulmuştur.

Lacivert ve mavinin uyumunu ilk defa çubuklu forma tasarımı dışında kullanan Arjantinliler, sahaya oynadıkları futbol kadar iddialı bir forma ile çıktılar.

Arjantin, 2014 FIFA Dünya Kupasında finale kadar çıkmayı başardı fakat finalde 28 yıllık hayalini gerçekleştiremeyip Almanya’ya 1-0 yenilerek turnuvadan 2.olarak ayrıldı. Akıllarda oynadıkları futbol kadar giydikleri formalarla da kazındı.


Iceberg Forma Renk Seçenekleri

Tasarım ekibimiz, Iceberg forma tasarımında; zemin ve desenlerin renk tutarlılığına dikkat ederek farklı renk seçeneklerini yukarıda sergilemiştir.

Ekibimizin temel çalışma kültürü; renk tutarlılığı, form, yerleşim bakımından uyum, göze hitap etme,özgün olma ve yeniliklere açık tasarımlar oluşturma üzerinedir.


Iceberg Forma Özgün Renkler

Yukarıdaki renk seçeneklerinin dışında göze hitap eden farklı bir renk kombinasyonu oluşturmak istiyorsanız, 0532 111 10 12 no’lu numaradan tasarım ekibimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Tasarım ekibimize ilettiğiniz bilgilere istinaden yapılan yeni tasarım, tarafınıza mail olarak gönderilecektir.

Renk kombinasyonunu onayladığınız takdirdeyse 7 gün içinde hayalinizdeki formayı üzerinizde görebileceksiniz.

ücretsiz baskı
güvenli alışveriş
cool fit

Nasıl sipariş
verebilirim ?