Futbol Formaları Futbol Şortları Futbol Tozlukları Kaleci Formaları

Creaj | Ürün Özellikleri

Firmamız diğer forma üreticilerinden farklı olarak profesyonel kitlelere, profesyonel futbol formaları üretmeyi amaç edinmiştir.

Creaj ailesi olarak;

Özellikle futbol forma üretiminde en iyi olmayı, ulaşılacak son nokta değil, bir başlangıç noktası olarak görmekteyiz. Bu nedenle sürekli güncellenmekte olan teknolojiye açık ve gelişime açız. Yenilik ve deneme yoluyla, en iyi forma üretimini gerçekleştirmek ve forma tasarımlarını estetik kaygısıyla geliştirmek temel prensibimizdir.

Creaj ailesini, diğer futbol forma üreticilerinden üstün kılan 3 temel unsur:

1-Cool Fit Tecnology

Forma kumaşlarımız profesyonel kalitede olup içlerinde terletmeyen Cool-Fit Teknolojisi bulunmaktadır. Cool-Fit teknolojisi; maçlarda terlemenizi en aza indirger,sporcuların maçlarda optimum vücut ısısında kalmalarını sağlayarak; performansı üst seviyeye taşır.

2- HD Dijital Baskılı Forma

Kumaşlarda kullanılan ve doğrudan kumaşa işlenen dijital boyaların ve pigmentlerin kimyasal içeriği ve toksikolojik özelliklerinde insan sağlığına zararlı herhangi bir madde bulunmamaktadır. Ayrıca kullanılan boyalar, yukarıda belirtildiği üzere kumaşa doğrudan işlendiği için ömür boyu çıkmama garantisi vardır.

3- Forma Tasarımları

Tasarımcılarımız, işletmemizin omurgasını oluşturur. Tasarım ekibimiz, yaratıcı yaklaşımlara sahip, enerjik ve tutkulu çalışanlardan oluşmaktadır. Çalışmalarımızda; renk tutarlılığı, form, yerleşim bakımından uyum, göze hitap etme,özgün olma ve yeniliklere açık tasarımlar oluşturma ekibimizin temel çalışma kültürüdür. Bu kültür; basmakalıp tasarımlardan ve estetik yoksunu tasarımcılardan uzak durarak sağlanmıştır. Üretim sürecinin en heyecanlı evresi olan tasarım aşamasında; tasarım ekibine ilettiğiniz bilgilere istinaden yapılan tasarım, tarafınıza mail olarak gönderilecektir. Onayladığınız takdirde en kısa sürede hayalinizdeki formayı üzerinizde görebileceksiniz.

ücretsiz baskı
güvenli alışveriş
cool fit

Nasıl sipariş
verebilirim ?