Futbol Formaları Futbol Şortları Futbol Tozlukları Kaleci Formaları

Ödeme & Teslimat

Banka Havalesi Yöntemi

Dilerseniz banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz. Banka havalesi ile ödeme yaptığınızda havale açıklamasına TC. Kimlik numaranızı yazmanız gerekmektedir.

Garanti Bankası TR38 0006 2000 4010 0006 2950 78 IBAN numarasına veya 401 şube – 6295078 hesabına FATİH KAVLAK alıcı adı ile ödeme yapabilirsiniz.

Paypal ile ödeme (Kredi Kartı ile Ödeme)

Dilerseniz paypal hesabınızı kullanarak ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme konusunda sıkıntı yaşıyorsanız ' 0532 111 10 12 ' Telefon numarasını arayarak müşteri temsilcimizden yardım alabilirsiniz.

TESLİMAT

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

Siparişleriniz, onaylandıktan sonra en geç 7 (yedi) iş günü sonunda (Özel Gün ve Haftalar Haricinde ) Anlaşmalı olduğumuz UPS KARGO firmasına teslim edilecektir.

Siparişiniz Kargo firması tarafından 09:00 – 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir. Adreste bulunamaması halinde;

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz satıcıya iade edilir.

ücretsiz baskı
güvenli alışveriş
cool fit

Nasıl sipariş
verebilirim ?