Futbol Formaları Futbol Şortları Futbol Tozlukları Kaleci Formaları

Yeni Nesil Forma

06.10.2015

Creaj, yüksek kaliteli kumaşlarla hazırlanan, farklı ve yaratıcı forma tasarımları üreten, estetik kaygısı olan, şıklık ve sadeliğe önem veren, her daim gelişime açık, Türkiye’nin en kurumsal yeni nesil futbol forma üreticisidir.

Yeni Nesil Forma hakkında;

Creaj, diğer forma üreticilerinden farklı olarak profesyonel futbol formaları üretmeyi amaç edinmiştir. İnternetten ‘’Yeni Nesil Forma’’ etiketiyle arama yapıyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

Ana Sayfamızdan erişebileceğiniz yeni nesil formalardan önce bu özellikleri de göz önünde bulundurmalısınız.

Kumaşlarımızda kullanılan Cool-Fit teknolojisi ile maçlarda terlemenizi en aza indirger ve böylelikle sporcuların optimum vücut ısısında kalmalarını sağlayarak; performansı üst seviyeye taşırız.

Kumaşlarda kullanılan ve doğrudan kumaşa işlenen dijital boyaların içeriğinde insan sağlığına zararlı herhangi bir madde bulunmaz.

Hayalinizdeki yeni nesil formalara daha kolay ulaşabilmeniz için, tasarımlarımız zevklerinize göre kategorize edilmiştir.

  • Sade olan yeni nesil formalar
  • Çubuklu yeni nesil formalar
  • Parçalı yeni nesil formalar
  • Damalı yeni nesil formalar
  • Takımlara özel yeni nesil formalar
  • Kişiye özel yeni nesil formalar

Bu kategorilerde yer almayan bir tasarımınız olduğu takdirde Creaj Tasarım Ekibi ile iletişim kurarak kendi formanızı yaratabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN FUTBOL FORMALAR

ücretsiz baskı
güvenli alışveriş
cool fit

Nasıl sipariş
verebilirim ?