Futbol Formaları Futbol Şortları Futbol Tozlukları Kaleci Formaları

Yabancı Takım Formaları

06.10.2015

Creaj, yüksek kaliteli kumaşlarla hazırlanan, farklı ve yaratıcı forma tasarımları üreten, estetik kaygısı olan, şıklık ve sadeliğe önem veren, her daim gelişime açık, Türkiye’nin en kurumsal futbol forma üreticisidir.

‘’Yabancı Takım Formaları’’ hakkında;

Creaj, diğer forma üreticilerinden farklı olarak profesyonel futbol formaları üretmeyi amaç edinmiştir. İnternetten ‘’’Yabancı takım formaları’’ etiketiyle arama yapıyorsanız ve şu anda bu yazıları okuyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

Yabancı Takım Formaları isteyenler bu özellikleri göz önünde bulundurmalıdır;

Kumaşlarımızda kullanılan Cool-Fit teknolojisi ile maçlarda terlemenizi en aza indirger ve böylelikle sporcuların optimum vücut ısısında kalmalarını sağlayarak; performansı üst seviyeye taşırız.

Kumaşlarda kullanılan ve doğrudan kumaşa işlenen dijital boyaların içeriğinde insan sağlığına zararlı herhangi bir madde bulunmaz.

Yabancı takım formaları yaptırmak için çok fazla tasarımı incelemeniz gerekir. Bizler bu tasarımlara daha kolay ulaşabilmeniz için tasarımları kategorilere ayırdık.

  • Sade olan yabancı takım formaları
  • Çubuklu olan yabancı takım formaları
  • Parçalı olan yabancı takım formaları
  • Damalı olan yabancı takım formaları
  • Takım olan yabancı takım formaları
  • Özel yabancı takım formaları

Bu kategorilerde yer almayan bir tasarımınız olduğu takdirde Creaj Tasarım Ekibi ile iletişim kurarak kendi formanızı yaratabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN FUTBOL FORMALAR

ücretsiz baskı
güvenli alışveriş
cool fit

Nasıl sipariş
verebilirim ?