Futbol Formaları Futbol Şortları Futbol Tozlukları Kaleci Formaları

Takım Forma Yaptırma

06.10.2015

Creaj, yüksek kaliteli kumaşlarla hazırlanan, farklı ve yaratıcı forma tasarımları üreten, estetik kaygısı olan, şıklık ve sadeliğe önem veren, her daim gelişime açık, Türkiye’nin en kurumsal futbol forma üreticisidir.

Takım forma yaptırma hakkında;

Creaj, diğer forma üreticilerinden farklı olarak profesyonel futbol formaları üretmeyi amaç edinmiştir. İnternetten ‘’Takım forma yaptırma’’ etiketiyle arama yapıyorsanız ve şu anda bu yazıları okuyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

Takım Forma Yaptırmak isteyenler bu özellikleri göz önünde bulundurmalıdır;

Kumaşlarımızda kullanılan Cool-Fit teknolojisi ile maçlarda terlemenizi en aza indirger ve böylelikle sporcuların optimum vücut ısısında kalmalarını sağlayarak; performansı üst seviyeye taşırız.

Kumaşlarda kullanılan ve doğrudan kumaşa işlenen dijital boyaların içeriğinde insan sağlığına zararlı herhangi bir madde bulunmaz.

Hayalinizdeki halı saha formalarına daha kolay ulaşabilmeniz için, tasarımlarımız zevklerinize göre kategorize edilmiştir.

  • Sade Takım Forma Yaptırma
  • Çubuklu Takım Forma Yaptırma
  • Parçalı Takım Forma Yaptırma
  • Damalı Takım Forma Yaptırma
  • Takım Takım Forma Yaptırma
  • Özel Takım Forma Yaptırma

Bu kategorilerde yer almayan bir tasarımınız olduğu takdirde Creaj Tasarım Ekibi ile iletişim kurarak kendi formanızı yaratabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN FUTBOL FORMALAR

ücretsiz baskı
güvenli alışveriş
cool fit

Nasıl sipariş
verebilirim ?