Futbol Formaları Futbol Şortları Futbol Tozlukları Kaleci Formaları

Özel Forma Yaptırma

06.10.2015

Creaj, yüksek kaliteli kumaşlarla hazırlanan, farklı ve yaratıcı forma tasarımları üreten, estetik kaygısı olan, şıklık ve sadeliğe önem veren, her daim gelişime açık, Türkiye’nin en kurumsal futbol forma üreticisidir.

‘’Özel forma yaptırma’’ hakkında;

Creaj, diğer forma üreticilerinden farklı olarak profesyonel futbol formaları üretmeyi amaç edinmiştir. İnternetten ‘’Özel forma yaptırma’’ etiketiyle arama yapıyorsanız ve şu anda bu yazıları okuyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

Özel forma yaptırma ile ilgili bu özellikler göz önünde bulundurmalıdır;

Kumaşlarımızda kullanılan Cool-Fit teknolojisi ile maçlarda terlemenizi en aza indirger ve böylelikle sporcuların optimum vücut ısısında kalmalarını sağlayarak; performansı üst seviyeye taşırız.

Kumaşlarda kullanılan ve doğrudan kumaşa işlenen dijital boyaların içeriğinde insan sağlığına zararlı herhangi bir madde bulunmaz.

Özel forma yaptırma için çok fazla tasarımı incelemeniz gerekir. Bizler bu tasarımlara daha kolay ulaşabilmeniz için tasarımları kategorilere ayırdık.

  • Sade ve Özel Forma Yaptırma
  • Çubuklu ve Özel Forma Yaptırma
  • Parçalı ve Özel Forma Yaptırma
  • Damalı ve Özel Forma Yaptırma
  • Takıma Özel Forma Yaptırma
  • Özel Futbol Forma Yaptırma

Bu kategorilerde yer almayan bir tasarımınız olduğu takdirde Creaj Tasarım Ekibi ile iletişim kurarak kendi formanızı yaratabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN FUTBOL FORMALAR

ücretsiz baskı
güvenli alışveriş
cool fit

Nasıl sipariş
verebilirim ?