Futbol Formaları Futbol Şortları Futbol Tozlukları Kaleci Formaları

Kendi formanı yarat !

06.10.2015

Creaj, yüksek kaliteli kumaşlarla hazırlanan, farklı ve yaratıcı forma tasarımları üreten, estetik kaygısı olan, şıklık ve sadeliğe önem veren, her daim gelişime açık, Türkiye’nin en kurumsal futbol forma üreticisidir.

‘’Kendi formanı yarat!’’ hakkında;

Creaj, diğer forma üreticilerinden farklı olarak profesyonel futbol formaları üretmeyi amaç edinmiştir. İnternetten ‘’Kendi formanı yarat!’’ etiketiyle arama yapıyorsanız ve şu anda bu yazıları okuyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Creaj Tasarım Ekibiyle irtibat kurduğunuz takdirde kendi formanızı yaratabilirsiniz. (İrtibat için: 0532 111 10 12 )

Kendi formanı yaratmak istiyorsan öncelikle bu özellikleri göz önünde bulundurmalısın;

Kumaşlarımızda kullanılan Cool-Fit teknolojisi ile maçlarda terlemenizi en aza indirger ve böylelikle sporcuların optimum vücut ısısında kalmalarını sağlayarak; performansı üst seviyeye taşırız.

Kumaşlarda kullanılan ve doğrudan kumaşa işlenen dijital boyaların içeriğinde insan sağlığına zararlı herhangi bir madde bulunmaz.

Kendi formanı yaratmak istiyorsan bu kategorilerden ilham alabilirsin.

  • Sade Futbol Formaları
  • Çubuklu Futbol Formaları
  • Parçalı Futbol Formaları
  • Damalı Futbol Formaları
  • Takımlara özel Futbol Formaları
  • Özel Futbol Formaları

Bu kategorilerde yer almayan bir tasarımınız olduğu takdirde Creaj Tasarım Ekibi ile iletişim kurarak kendi formanızı yaratabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN FUTBOL FORMALAR

ücretsiz baskı
güvenli alışveriş
cool fit

Nasıl sipariş
verebilirim ?