Futbol Formaları Futbol Şortları Futbol Tozlukları Kaleci Formaları

Kendi formanı tasarla

06.10.2015

Creaj, yüksek kaliteli kumaşlarla hazırlanan, farklı ve yaratıcı forma tasarımları üreten, estetik kaygısı olan, şıklık ve sadeliğe önem veren, her daim gelişime açık, Türkiye’nin en kurumsal futbol forma üreticisidir.

‘’Kendi formanı tasarla’’ hakkında;

Creaj, diğer forma üreticilerinden farklı olarak profesyonel futbol formaları üretmeyi amaç edinmiştir. İnternetten ‘’Kendi formanı tasarla’’ etiketiyle arama yapıyorsanız ve şu anda bu yazıları okuyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Creaj Tasarım Ekibiyle irtibat kurduğunuz takdirde hayalinizdeki formaya ulaşabilirsiniz. (İrtibat için: 0532 111 10 12 )

Kendi formanı tasarlamak istiyorsan öncelikle bu özellikleri göz önünde bulundurmalısın;/p>

Kumaşlarımızda kullanılan Cool-Fit teknolojisi ile maçlarda terlemenizi en aza indirger ve böylelikle sporcuların optimum vücut ısısında kalmalarını sağlayarak; performansı üst seviyeye taşırız.

Kumaşlarda kullanılan ve doğrudan kumaşa işlenen dijital boyaların içeriğinde insan sağlığına zararlı herhangi bir madde bulunmaz.

Kendi formanı tasarlamak istiyorsan bu kategorilerden ilham alabilirsin.

  • Sade Formalar
  • Çubuklu Formalar
  • Parçalı Formalar
  • Damalı Formalar
  • Takım olan Formaları
  • Özel Formalar

Bu kategorilerde yer almayan bir tasarımınız olduğu takdirde Creaj Tasarım Ekibi ile iletişim kurarak kendi formanızı yaratabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN FUTBOL FORMALAR

ücretsiz baskı
güvenli alışveriş
cool fit

Nasıl sipariş
verebilirim ?