Futbol Formaları Futbol Şortları Futbol Tozlukları Kaleci Formaları

Forma Modelleri

06.10.2015

Creaj, yüksek kaliteli kumaşlarla hazırlanan, farklı ve yaratıcı forma tasarımları üreten, estetik kaygısı olan, şıklık ve sadeliğe önem veren, her daim gelişime açık, Türkiye’nin en kurumsal futbol forma üreticisidir.

Forma Modelleri hakkında;

Creaj, diğer forma üreticilerinden farklı olarak profesyonel futbol formaları üretmeyi amaç edinmiştir. İnternetten ‘’Forma Modelleri’’ etiketiyle arama yapıyorsanız ve şu anda bu yazıları okuyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

Ana Sayfamızdan erişebileceğiniz forma modellerinin yanı sıra bu özellikleri de göz önünde bulundurmalısınız.

Kumaşlarımızda kullanılan Cool-Fit teknolojisi ile maçlarda terlemenizi en aza indirger ve böylelikle sporcuların optimum vücut ısısında kalmalarını sağlayarak; performansı üst seviyeye taşırız.

Kumaşlarda kullanılan ve doğrudan kumaşa işlenen dijital boyaların içeriğinde insan sağlığına zararlı herhangi bir madde bulunmaz.

Hayalinizdeki futbol formasını yaptırmanız ve formalara daha kolay ulaşabilmeniz için, tasarımlarımız zevklerinize göre kategorize edilmiştir.

  • Sade Futbol Forma Modelleri
  • Çubuklu Futbol Forma Modelleri
  • Parçalı Futbol Forma Modelleri
  • Damalı Futbol Forma Modelleri
  • Takım Futbol Forma Modelleri
  • Özel Futbol Forma Modelleri

Bu kategorilerde yer almayan bir tasarımınız olduğu takdirde Creaj Tasarım Ekibi ile iletişim kurarak kendi formanızı yaratabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN FUTBOL FORMALAR

ücretsiz baskı
güvenli alışveriş
cool fit

Nasıl sipariş
verebilirim ?